kam kruarje

kam kruarje

Kam filluar te kruhem qe nje koh por tani diten kam kruarje me pak dhe naten kam shum dhe fillojn te me behen puqrra ku kruhem dhe nuk e di qfar eshte kjo

         

Një koment për “kam kruarje”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Te sugjerojme te besh nje vizite te mjeku dermatolog per te pare se cfare e shkakton dhe per te marre mjekimin e duhur.

    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: