dashuria

dashuria

prshendetje kam nje hall me.nduhet ndima une jam 26 vjeqar i martun qe 3 vjet gati mirpo nuk pe.du grun veq kurt tvjen puna per seks kapak ndjej diqka sa per me.ba seks per ndryshe nuk pe du jam.ne dilem qka me.ba nuk po muj me qu jeten pa dashni veq kur tvjen puna per seks i afrona . tjetra asht se ajo po don me mbet shtatzan me.mu mirpo.une spo jam edhe shum.i sigurt qka me.ba edhe pse qe 1 vit ja kam fillu qe me lan shtatzan po.nuk po.mbetet pe .kthen spermen si te veproj qka te bej ju lutem nje keshill

         

Një koment për “dashuria”

 1. Albulena Zaimi says:

  Pershendetje Perparim, te faleminderit qe na ke shkruar.

  Nga letra jote une munda te kuptoj se ti je nje 26 vjecar dhe je I martuar qe tre vite. Ne letren tende ti e ke shkruar se ti nuk ke ndjenja per gruan tuaj dhe I afrohesh asaj vetem sa per te patur marredhenie seksuale. Ne anen tjeter ajo deshiron te kete femije me ju por ju nuk jeni te sigurte per kete gje. Por ne anen tjeter ju e keni mbeshtetur gruan tuaj per te patur nje femije por shtatezania nuk ka ndodhur ende.

  Perparim situata ne te cilen ndodheni nuk eshte aspak e kendshme. Ne njeren ane duhet te jete mjaft e veshtire te jesh I martuar me nje person qe nuk e do.
  Nga letra juaj une nuk munda te kuptoj rrethanat e marteses suaj dhe si keni perfunduar te martoheni me dike qe nuk e doni, apo nese ka ndodhur dicka ne mes jush qe ka ndikuar ne ftofjen e maredhenieve ne mes jush.
  Megjithate gjeja me korrekte qe mund dhe duhet ta besh eshte qe ti diskutosh keto shqetesime me gruan tuaj, ndoshta mund te kete dicka qe ju mund te beni qe ti ndryshoni keto rrethana. Komunikimi ne martese eshte mjeti me I mire per ti sqaruar dhe zgjidhur te gjitha problemet.

  Shpresoj t’ju kem ndihmuar sado pak nese keni nevoje na shkruani perseri.

  Albulena Zaimi, psikologe

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: