zorret

zorret

pershendetje:jam nje djal 35 vj vuaj nga kersitja e zorrve ka 7 muaj qe ka filluar.do ju lutsha te me kthenit nje pergj.nuk me pushojn dit as nat me kersasin sikur te jem pa ngren.ju pershnes

         

Një koment për “zorret”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Krist, konsultoje mjekun tend dhe gastroenterologun. Edhe menyra e lloji i ushqimeve qe mer ndikojne ne punen e zorreve. Perdor sa me teper ushqim natyral, peme e perime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: