Zorra Trash

Zorra Trash

Pershendeje?
kam problem me zorr te trash si fillim kisha nje puqerre te fort “gung” dilte jasht nga zorra trash kisha dhimbje nga njeher por tash kam disa simptoma tjera si dhimbje nga ana djatht gurgullima fryrje te barkut por nga njeher permirsona qe 8 muaj e kam ket shqetsim qfar mudet te jet ky dhe qfar mund e bej a eshte diqka serijoze.

         

2 komente për “Zorra Trash”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Me siguri keni probleme me hemoroidet e jashtme, por edhe ndonje problem me tretje. Konsultoje mjekun tend dhe gastroenterologun. Mos perdor ushqim te thate e te kozervuar. Sa me teper perdor peme e perime.

  2. beli says:

    Ju falenderoj per korrektesin tuaj pun te mbar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: