Zorra e trash

Zorra e trash

Prsh deshta te pyes doktorrin jam 28 vjeqar edhe kam nje prb me zorren e trash kam dhimbje para 5 viteve kam pas gjakderdhje nga zorra e trash n gjum tash qe 3 dit po kam dhimbje n zorren e trash ka fillu me mu aj pjesa e jashtme afer zorres se trash mjeku me tha qe ka fillu me qperthy qe ka mledhje zorra e trash edhe nje i aferm i imi e ka pas kte prb prej fmi kur u kan tash i ka 68 vjet osht mir tash normal ama dashta me dit a munet me pas naj tjeter arsye naj semundje ose diq ju lutem shum tma ktheni nje pergjigjje sa ma shpejt

         

Një koment për “Zorra e trash”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Ju keni problem me hemoroidet. Duhet te lajmeroheni te mjeku familiar dhe gastroenterologu. Shmange ushqimin e thate e te konzervuar. Perdore sa me teper peme e perime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: