Zhvillimi i trupit te femijeve

Zhvillimi i trupit te femijeve

pershendetje kam nje shqetesim motres sime 4 vjeqare kohet e e fundit tpaktenn ne e kemi vrejt pjesa e gjoksit njera ane ju ka zhvilluar me shume nese e prek e vren dhe dua ta di nese eshte ndonje gje serioze

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: