Zhgenjimi

Zhgenjimi

Pershdentje doja te ndaja dicka me ju dhe te kerkoja mendimn tuaj ..Para dy javesh kam zbuluar te dashurin qe kish nis nje lidhje me dike tjetr te cilen e mohoi por un isha ajo qe embylli me aq dhe e hoqa nga tera kontakt pas ca ditesh dyshimet emija dolen te verteta sepse ajo goxa postonte foton me ishin tim dhe aty kuptova qe cdo gje ishte evertet sepse esht hera e tret qe ekap me kto budallqe dhe pse hert e tjera me esht lutur per falje kete here se beri por u mjaftua me bllokun tim pa msqaru me tej ai vet para ca ditesh me shkrujti vtm nje si je sikur skish ndodh asgje por esht e kot sepse tani ekam kpt qe ai ska vler me se ska pas dashuri dikush qe tdo nk te tradhton ap tgjej dike tjer e tgenjej ne ate forme nuk mendoni kshu?

         

Një koment për “Zhgenjimi”

  1. Anonym says:

    Pershendetje, vet kam qene ne poziten tende ku jam tradhtuar dhe zhgenjyer disaher, dhe sado e dhimbshme qe te duket, apo sado i dhimbshem te tingelloje largimi, beso se eshte gjeja me e duhur. Gabimi eshte i tij qe tradhtoi dhe genjeu dike qe e donte, prandaj behu e forte shiko vetem para dhe nje dite shpresoj qe do takosh dike i cili do te trajtoje sic e meriton.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: