Zgjeba

Zgjeba

Pershendetje . Ka 1 muaj qe e kam zgjeben kam perdor spreh dhe nje mast qe 3 jav po nuk po sherohet .Me ka shku ndermend te lyhem me benzin ndoshta prej eres largohen parazitet por mos po i bej keq lekures pastaj . Ah kishi mujt mem tregu ah naj preparat tjeter me doz ma te madhe per me perdor ose me naj mnyr laboratorike ah naj sen . Edhe sa mund te zgjas zgjeba . Falimderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: