This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri May 24 7:18:58 2019 / +0000 GMT

Zeri i holleTung stafi nuk je vet,desha nje pytje per ju.!

Jam 22vjeç dhe zerin e kam shume të hollë si i vajzav ndonjeher me vie turp qe te flas a ka ndonje menyr per me fol tamam si burrat..!!

 

 


Post date: 2018-08-02 12:45:07
Post date GMT: 2018-08-02 12:45:07
Post modified date: 2018-08-02 12:45:07
Post modified date GMT: 2018-08-02 12:45:07

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com