Zeri i holle

Zeri i holle

Tung stafi nuk je vet,desha nje pytje per ju.!
Jam 22vjeç dhe zerin e kam shume të hollë si i vajzav ndonjeher me vie turp qe te flas a ka ndonje menyr per me fol tamam si burrat..!!

         

Një koment për “Zeri i holle”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te konsultoheni me endokrinologun dhe ORL-ogun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: