Xhelozia

Xhelozia

Pershendetje juve ! Problemi im eshte xhelozia ! Kam 6 vite qe jam ne lidhje me te dashurin tim, por ne nje menyr te tepert e xhelozoj me ose pa arsye … Nuk mund te rri e qet as edhe nje minut , mundohem ta qetesoj veten por kot ndoshta nje qast dhe prap fillon e njejta gje,mendime te teperta te keqija dhe extremisht xhelozi te tepert… Kam nevoj per nje keshill nga ju. Ju faleminderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: