Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/xhelozi-3/
Export date: Sun May 19 14:49:11 2019 / +0000 GMT

Xhelozi


Pershendetje. Kom nje problem qe dua te ndaj me ju. Jom ne lidhje me nje djal qe eshte shume xheloz. Gjdo grindje jon ka arsyje xhelozija tij. Tash me pi bojm 1 vit ne lidhje dhe akoma sme beson. Nuk i kam dhen asnje arsyje per te mos besuar. Kam qen e sinqerte gjithmon por prap seshte boll. Nuk di qfar te bej, me dhem te heqi dor aq leht. Por anen tjeter spo mundem me... Kam duru fjal te kqija kam duru gjithqka vetem per te qene mir prap. Qfar mund te bej? Ju lutem me ndimohni.
Post date: 2018-11-02 08:08:25
Post date GMT: 2018-11-02 08:08:25

Post modified date: 2018-11-02 08:08:25
Post modified date GMT: 2018-11-02 08:08:25

Export date: Sun May 19 14:49:11 2019 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com