Vonesa mestracioneve

Vonesa mestracioneve

Pershendetje.

Deshta me bo ni pytje. Jam e martuar qe tre vite e gjysm. Para dy vitev kam qen shtatzan dhe ne muajin e tret e kam himb fmin. Sidoqof, prej atij viti qe kam pas abort skam mujt me mbet me shtatzane, tash ne ket muaj me jan vonuar nje jav mendova qe kam mbet shtatzane. Por per fat te keq dmth sod met 11 shtator me erdhen mestracionet. Muajin gusht i kam pas pi 6 zakonisht 5 dit me mbajn . Ndersha sot esht 11 shtator dhe me erdhen ato a ka mundsi qe jam shtatzane ajo ju lutem amundeni me mu pergjigj? Kam qen naper doktor gjinekologji mkan than qe krejt mir je sedi tash ju lutem me jepni nje keshill qka mund te jet kjo? 8 dit vones pastaj diten e 9 me erdhen 😫

         

Një koment për “Vonesa mestracioneve”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Qregullimet e ciklit ndodhein dhe deri ne shtatë ditë miren si normale.Që te vie më lehtë tek shtatëzania, ju lutem vizito Gjinekologun per përcaktimin me ultrazë të ditës së ovulimit .Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: