Vones e ciklit

Vones e ciklit

Prsh deshta me pyt se kohve te fundit kam vones te ciklit nga dy muaj jam 18 vjeqare mardhenje skam pas me askend nuk esht hera e par qe me ka ndodh kam kontaktu me ju me heret qe per shkak te stresit dhe ndryshimit te kohes mun te ndodh a duhet ta vizitoj ndonje mjek apo te le qe arsyja e vonese eshte stresi sepse tani osht edhe periudha e provimev e sene mirpo nuk mund te qetsohem kur e di qe kam vones te ciklit qka me keshillloni te bej

         

Një koment për “Vones e ciklit”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Dy muaj vonesë e ciklit menstrual është shumë,prandaj vizito Gjinekologun gjithsesi ,per diagnostifikim te problemit.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: