Vones e ciklit

Vones e ciklit

Pershendetje deshta te bej ni pytje ju kisha lut mem keshillu sepse ktu ne austri gjenekologt sjan te mir si ne ks nuk dijn mua mu kan vonu mestracione 16 dit tentoj per shtatzani qe 1 vit dje kesh te gjenekologia em ka kontrollu me ultrazha edhe analiz me urin tha jo sje shtatzan mdha barna me pi per mem ardh peroidat po un po e nsjej veten shtatzan un shkova me ba analiz gjakut ajo kallxon ma sakt po ajo ma mori gjakun tha mas 15 dite hajde me i kqyr hormone tash po kam frik me i pi ato barna ju lutemm qka me keshilloni te bej ju lutem se ktu gjenekologt sjan te mir hiqqq nier ni gjenekolog mpat dhan barna qe sjan per mu per at arsye kam.frik me i pi edhe kto ju lutemm

         

Një koment për “Vones e ciklit”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Vonesa e ciklit
    Nëse keni pasur kontrolle tek Gjinekologu dhe ju ka thënë që nuk jeni shtatëzanë,duhet ti besoni dhe perdorni medikamentet lirisht(eshte nje gjë shume e thjeshte konstatimi i shtatzaninse).Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: