This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri May 29 13:02:15 2020 / +0000 GMT

Vjellja te femijet dhe zenja e frymesPershendetje

Kam vajzen 9 muajshe. Ndonjeherw i vjen per te vjelle dhe ne te njeten kohe i zihet fryma. Po i kalon gati dej 10 sec tu u mundu me marr fryme edhe shume po qane. Si te veproj me vajzen a mund te jete e semure diqka apo si? Si ti kalon kthehet ne notmalitet sikur ska ndodhe kurgju. Ju lutna me informoni si si te veproj ne keti situata se du mu cmend prej merakut!

 

 


Post date: 2020-05-22 08:03:50
Post date GMT: 2020-05-22 08:03:50
Post modified date: 2020-05-22 08:03:50
Post modified date GMT: 2020-05-22 08:03:50

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com