Vjehrria

Vjehrria

Esht hera e par qe do i dergoj nje sms e nuk e di çfar ti shkruaj

         

Një koment për “Vjehrria”

  1. admin says:

    Pershendetje Anila dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    E kuptojme qe kontakti i pare me vjehrren eshte pak i veshtire. Per kete fillo mje nje pershendetje te zakonshme, kur interesoshesh se si eshte, si po kalon etj. Pastaj komunikimi do te vazhdoje ne forme spontane.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: