virgjiniteti

virgjiniteti

tungdeshta me ju pyt se a jam ende virgjinesepse un isha me nje djale i cili donte te benim sexpo kur filluam mua dhembi shume edhe ai e latha e provojme njeher tjeter dhe e pyta se a jam ende virgjine me tha se poun skam pas gjakderdhjeme duket se penisi tij ska hyre aq thell ne vaginen timepor po kam frik se tash jam me nje djale per seriozisht me te edhe ati i kam then se jam virgjine po nuk po e di te sigurt ju lutem me tregoni sa me shpejt pls

         

Një koment për “virgjiniteti”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Une ne pytje te keti lloji pergjigjem gati qdo dite dhe po ju pergjigjna edhe juve.Verifikimin e virgjinitetit e ben experti gjinekolog ne Institutin e Mjekesise ligjore prane Qendres Klinike Universitare ku verifikohet virgjiniteti dhe argumentohet me dokument,Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: