Virgjiniteti

Virgjiniteti

Pershendetje, jam nje vajze e moshes 19 vjeqare dhe jom shume e shqetesuar sepse asnjehere nuk kam kryer mardhenie mirepo kemi kaluar shume kohe me te dashurin dhe ai me ferkonte pjesen intime,mbi rroba,kisha pak dhimbje mirepo ate dite nuk kam pasur gjak, por te nesermen me eshte paraqitur pak gjake, te lutem a eshte e mundur qe ka humbur virgjiniteti te lutem me kthe pergjigjeee jam
Shume keq

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: