virgjiniteti

virgjiniteti

prsh a mun te humbet vigjeria nese masturbon gjat ciklit menstrual

         

3 komente për “virgjiniteti”

 1. Anonymous says:

  Prsh jam.nje vajze 24 vjece dhe kam dy femije tani jam ne pritje te nje femije tjeter dhe kam deshire qe kur te lindi kete femije te mbylli tubat e doja te ju pyesja per efektet ansore qe mund te kem

  1. admin says:

   Pershendetje,
   Faleminderit qe na keni shkruar.
   Per te marre pergjigje ne pyetjen tuaj, duhet te shkruani tek rubrika “Pyet Ekspertin” e jo ne koment, pasi vetem ne kete menyre pyetja do ti dergohet ekspertit perkates.
   Gjitha te mirat,
   Stafi Nukjevet.

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Me masturbim sipërfaqësor(gjate ose pa cikël) nuk mund të dëmtohet himeni.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: