This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sat Aug 15 5:02:36 2020 / +0000 GMT

virgjinitetiPershendetje, para disa ditesh kam kryet mardhenie seksuale per her te par me te dashurin tim mirepo skom pas gjakderdhje vetem disa sekrecione te kafta ne fillim pastaj edhe ne banjo kur shkova prap kisha sekrecione te kafta problemi esht sei dashuri im sme beson qe kam qene e virgjer,dhe desha ta di pse ndodh kjo se jom shum ne marak

 

 


Post date: 2019-02-26 09:37:42
Post date GMT: 2019-02-26 09:37:42
Post modified date: 2019-02-26 09:37:42
Post modified date GMT: 2019-02-26 09:37:42

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com