virgjiniteti

virgjiniteti

Pershendetje, para disa ditesh kam kryet mardhenie seksuale per her te par me te dashurin tim mirepo skom pas gjakderdhje vetem disa sekrecione te kafta ne fillim pastaj edhe ne banjo kur shkova prap kisha sekrecione te kafta problemi esht sei dashuri im sme beson qe kam qene e virgjer,dhe desha ta di pse ndodh kjo se jom shum ne marak

         

Një koment për “virgjiniteti”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ashtu disa vajza e kan gjakëderdhjen gjatë aktit të parë sexual. Nëse keni dilema ,vizitoni expertin per verifikim.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: