Virgjiniteti

Virgjiniteti

Pershendetje, kam degjuar qe kthmi i virgjeris kthehet vetvetiu nese ski kryer mardhenie per3-4 vjet a mundeni mem tregu ju ekspretet se sa eshte e vertet dhe a esht e mundur kjo ?

         

3 komente për “Virgjiniteti”

  1. Zana says:

    nuk eshte e vertete. ne momentin qe humbet virgjeniteti aj eshte humb, mvjen keq por ju kisha kshillu qe mos me provu asnjhere edhe me i ra pishmon pse e bona. Thjesht prite momentin ideal me perdonin e zemren.. Gjitha te mirat .

  2. Tina says:

    Pajtohem me komentin e zanes , virgjiniteti nuk kthehet me me vjen shum keq per ty

  3. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse një herë dëmtohet himeni nuk riparohet vetvetiu,pamvarësisht që nuk keni pasur marrëdhënje sexuale. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: