virgjiniteti

virgjiniteti

une jam nje vajz 13 vjeqare dhe kur kam qen 10 vjeqare nje djal me ka dhunuar por ka qen me i vogel se un ai ka pasur 9 vite un 10 vite dhe me ka futur penisin ne vagin mirpo un sisha ne pubertet e asgje, dhe kur shkova ne shtepi pash 1 pik gjak, a dmth se jam e virgjer apo jo??????

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: