virgjeriteti

virgjeriteti

kur jom kon 5vjeqare u pata lendu me biciklet jom rrezu edhe jom lendu me shal ne vagin kom pas gjakderdhje pak amo sjom kon asniher te mjeku dhe gjith rri me at frik se ndoshta e kam hup virgjeritetin edhe kisha pas deshir me dit a mun ni djal me dallu ni femen qe ka pas mardhanie seksuale edhe qe ska pas pa marr parasysh a osht himeni a jo psh si rasti jem qe nashta e kom prish himenin po skom pas kurr mardhenie me dikon…??? S

         

Një koment për “virgjeriteti”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Humbja e virgjerise nuk eshte vetem me organ gjenital prandaj per verifikim te kesaj ju preferoj nje kontrolle tek Gjinekologu.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: