Virgjeria

Virgjeria

Pershendetje jam klara dua tju pys per nje prb qe po me shqetson cdo dit e me shum , nje dite duke futur gishtat me doli pak gjak me sakt mu ben gishtat me gjak , un nk kam kryer kurr marrdhenie seksuale ,dhe dua tju pys kjo dalja e gjakut a me ben mua te mos jem e virgjer dhe a kam mundesi qe kur te kryej marrdhenie seksuale heren e par te me dali gjak apo nga ajo futja e gishtave nuk kam me mundesi qe tme dal gjak? Jam shum shum e shqetsuar ju lutem me jepni nje pergjigje

         

Një koment për “Virgjeria”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe keni shkruar.
    Nëse keni futur gishtin ne mbrendi te vaginës ,ka mundësi të madhe të dëmtimit të himenit. A do keni gjakederdhje në aktin e parë sexual ,ne nuk mund të paragjykojmë.
    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: