Virgjeria

Virgjeria

Pershendetje !
Kisha nje lidhje 1 vjece dhe i dashuri donte ta vertetonte a jam e virgjer , kisha frike shume , ne nje moment futi organin ndjeva pak djegesim , dhe pas saj pata shume gjakderdhje , dhe nuk kam provu me , pyetja ime eshte a mund te jete lendim i vagines apo carje e himenit , dhe nese per nje kohe te gjat nuk kam mardhenie a do te kem dhimbje gjat mardhnjes se ardhshme ?
Faleminderit stafi , gjithe te mirat!

         

Një koment për “Virgjeria”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
    Nëse është futur penisi ne mbrendi te vaginës ,dëmtimi i himenit egziston. A do keni dhimbje në aktin tjetër sexual, ne nuk mund të paragjykojmë.
    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: