Virgjeria

Virgjeria

Jam martuat ne dhjetor dhe kam frik te humbas virgjerin mirepo kam ngel shtatzen duke provuar dhe tash jam ne javen 35 dhe une ende nuk kam kryer mardhenje me burr dhe a eshte problem per lindje dhe a duhet ta informoj gjinekologun me ndihmoni

         

Një koment për “Virgjeria”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Te sugjerojme te flasesh me gjinekologun i cili ndjek shtatezanine tuaj qe te mund te marresh nje pergjigje me specifike bazuar te gjendja juaj.
    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: