Virgjeria

Virgjeria

Pershendetje jam nje vajz dhe jam e martuar dhe une nuk kam ber asnje her marrdhenje seksule para burri tim dhe kur kam ber me te nuk me ka qit gjak por une asnje her skam ber me kerkan pse me ka ndhodhur kjo ju lutem te me ktheni pergjigje menjeher😭😭

         

3 komente për “Virgjeria”

 1. Annaa says:

  Motra im e e dashur
  Burri duhet ta dije se here e para jo gjdo here ka gjake
  Edhe e dytë ajo femër që është e virgjër vërehet lehtë se kur është e virgjër e kur nuk është
  Po nese vie puna tek problemet shko dhe kontrollohu tek gjenekollogu merre burrin tënd edhe le të fol me doktorin

 2. anonim says:

  pershenetje mos u brengos jan disa femra qe gjat aktit te par nuk gjakderdhin esht noormale

 3. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Ju ka mundësi të keni himenin elastik, që nuk gjakëderdhë gjatë aktit të parë sexual,dhe miret si normale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: