Virgjeria

Virgjeria

Nese ka mundesi me mu pergjigj nje doktor pasi jam shume e shqetesuar tashme disa vite jam 21 vjeqare por kam nje breng qe me mundon tashme disa vite une kam pasur nje te dashur por marredhenie nuk kam pasur me te….por mbi rroba mbi pantollona kemi shtyer mbi njeri tjetrin nje her dje nga ajo dite frikesohem se nuk jam virgjine a ka mundesi te ndodh nje gje e tille pasi nuk e di qe kam pas dhimt ne vagin apo diqka por pas nje dite e di qe barku me dhimbte me shku tek gjinekologu nuk mundem por a mundet me ma sqaru ma konkretisht ku gjindet himeni pasi ne pasqyre verej nje pjes te mbledhur sikur lekura dhe ne fund vagine krejt kur sforcohem ose vet Ben sikur sforcimi pa hapur buzet me gisht por ulur e verejta nje vrime disi e vogel por si shihej nuk vereja mire ashtu me dukej a eshte himeni apo e kem te gjitha femrat ate vrime qe mundeni me shpjegoni pak si duket spo gjindet me fell pasi une nuk hap me duar buzet e vagines ju lutem me ndihmoni te heq kete stres qe kam spaku te di

         

Një koment për “Virgjeria”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Si ju e shpjegoni situatën e juaj ,mundësitë për dëmtim të himenit janë minimale apo fare.Mos u mundoni te vet egzaminoheni, sepse vetëm shkaktoni konfuzion Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: