Virgjeria

Virgjeria

Anonim ju lutem.. Kam nje pyetje per doktoret pasi kam shume frike qe me mundon tashme nje kohe kam qene ne lidhje me nje djale dhe ishte hera pare qe kisha lidhje mirepo une mundohesha te ruhesha se mos bej diqka gabim mirepo ne nuk benim seks..por mbi rroba mbi pantollona ferkonim organet nfakt aj nganjeher shtynte mbi rroba tani frikesohem a ka mundesi te kem humbur virgjiritetin jam shume keq ju kisha lut kerkoj nje pergjigje ne detaje a ka mu desi te ndodh nje gje e tille apo vetem mu ka fiksu ne mendje

         

2 komente për “Virgjeria”

 1. Anonim says:

  pershendetje e dashur une jam 16vjecare
  dhe pergjigjja ime eshte se nuk mundesh me humb
  virgjinitetin me ferkim edhe une me te
  dashurin e bej kshtu, nuk humb perderisa ferkimi eshte
  siperfaqsor edhe mbi rroba smunet me hy organi e
  me prish virgjerin. Mos ta nin as mos e mendo se mundet
  me hup virgjiniteti n’menyren qysh po e shpjegon ti
  Gjitha te mirat per ty.Mirmbetshi

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Si ju e shpjegoni situatën ,mundsitë janë minimale apo fare për dëmtim të himenit.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: