virgjeria

virgjeria

pershendetje jam vetem 15 vjeqe dhe dua te di se a jam e virgjer ju lutem me tregoni sakt se kam hall te madh….une veq kam vozitur per njer koh te gjat biciklet dhe kam pasur dhimbje nemes kembve por jo ne vagine edhe tash disa dit kam bere me dy gishta mbi vagine por vagina me duket pak e hapur gishtat si kam futur aspak mbrenda por me gishta mbi vagine njeher eka ber kur isha ne kohen e menstruacioneve por nuk pata ejakulim si thuhet …a jam e virgjer ju lutem me tregoni ? se jam ne hall te madhh

         

Një koment për “virgjeria”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Si ju e shpjegoni situatën e juaj,nuk ka vend për brengosje.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: