Virgjeria

Virgjeria

Pershendetje kam ber nje pytje ju kam shkru para 2 dite nuk me keni kthy pergjigjie ju lutem a mund te me tregoni se kur e ktheni edhe pse pytja me ka dal aty te faqja ama pergjigjia jo ju lutem kthene se kam shum nevoj per fjalet e juaja .

         

Një koment për “Virgjeria”

  1. admin says:

    Pershendetje e nderuar. Me vjen keq qe per pyetjen e juaj ju nuk keni marre ende pergjigjie. Per shkak te ngarkeses se madhe te eksperteve dhe pyetjeve te shumta pergjigjia juaj mund te has ne pak vonese por ne momentin e pare qe ajo do te jete e gatshme do te postohet per ju. Faleminderit per durimin tuaj, dhe qe na shkruani.
    Me respekt stafi NUKJEVET.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: