virgjeria

virgjeria

Pershendetjee stafi jam nje 17 vjeqare dhe me shqetson faktinse nuk jam e virgjer , nuk kam ber asnjehere mardhenje por futa gishtin shum ngadal dhe pash se i gjith gishti me hyri brenda , a jam e virgjer apo jo ?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: