virgjeria

virgjeria

Pershendetje kam pasur mardhenie anale para ca mujave dhe masi kam ardhu ne shtepi mas 20 min masi kam hyr ne tualet masi kam kryeyr nevoajt personal kur jam fshir me pallom kam pasur gjak mirpo ska ndjer dhimbje ose se kok mdje qe kanprek vaginen mirpo kam frik mos ka rreshqit pak duke bere mardhenie anale mirpo kal pas edhe kohen e ciklit qato dit jom vizitu te gjinekologu njeri me kanthen je muj te jepi edhe vettetim ndersa tjetri jo sje ju lutem me jepni nje mendik ajam apo jo

         

Një koment për “virgjeria”

  1. pa emer says:

    po je sepse virgjeria nuk humbet me marredhenie anale 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: