Virgjeria

Virgjeria

Pershendetje
Jam.shume e shqetesuar ne lidhje me ceshtjen e virgjerine…dua tju pyes per dicka ju lutem me.ndihmoni

Kur fut gishtin ne vagine disa here…dhe pak kohe para se te vine mensturcionet ke.pak gjakderdhje..dmth kam.humbur apo Jo virgjerine??

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: