virgjeria

virgjeria

Prsh.. Jam nje 22 vjecare dhe kam pasur marrdhenie per here te pare marrdhenie para nje viti por kam dhimbje,, kam shume frikee dhe ne momentin qe e kemi provuar heren e pare kam pasur shum gjakderdhje,, dhe heren e dyte pak,. theksoj nuk jam e qete, kam teper frike, ndoshta dhe stres.. flm nqs me pergjigjeni.

         

Një koment për “virgjeria”

  1. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

    Pershendetje ne lidhje me shqetesimin tuaj doja tju beja me dije qe dhimbja dhe hemoragjia eshte dicka normale ne keto kushte. Duhet te kryeni disa here mardhenie intime qe te hapet muskulatura e vagis dhe ju mos ndieni me dhimbje. Hemoragjia gjithashtu mund te ndodhe ne 3 ose 5 aktet e para deri sa arrin te pastrohet hymeni komplet keshtu qe nuk eshte dicka per tu shqetesuar. Kjo ju ndodh te gjitha femrave dhe nuk duhet te friksoheni.
    Ju uroj dite te mbare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: