Virgeria pyetje per ginekologen .

Virgeria pyetje per ginekologen .

Ju lutem me ndihmoni ne kete pyetje , kam vizitu gjinekologen per konstatim te virgjerise sepse nuk isha e sigurt ne vete pasi qe kam pasur masturbim ne pjesen e siperme te himenit , ajo me kontrolloi vetem me gishta ndjeva dhimbje shum ,Me tha qe himenin e ke te pa prekur, desha te di nese kjo metod me gishta a eshte me e nevojshme ndoshta se pjesa e siperme e imja ka qene me e hapur nga masturbimi ,sepse kam ndegju ne disa raste konstatimi i virgjerise behet edhe me metoden e disa instrumenteve mjeksore . Ju lutem a ka mundsi te me pergjigjeni shume ne ke pyetje sepse kam nevoje te qetsohem rreth gjendjes time ..

         

2 komente për “Virgeria pyetje per ginekologen .”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje Lita, mos e ver ne dyshim mendimin profesional te mjekes tende. Himeni shihet me sy, nuk ka nevoje per instrumenta. Rri e qete, nuk e ke humbur virgjerine.

  2. Anonymous says:

    Faleminderit shume per pergjigjen Elida Gjata . Per punen tende vullnetare dhe te palodhshme ,me te vertet e vleresoj.
    Gjith te mirat!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: