vetevrasja

vetevrasja

Tani kam nje thike ne dore dhe dua ta vras veten po nuk mundem😭 si mund ta vras veten me leht😭

         

Një koment për “vetevrasja”

 1. Enkel Bulica says:

  Jona e dashur, mundem vetem ta imagjinoj se ne cfare situate ndodhesh e se sa e veshtire eshte te luftosh me erresiren.

  Por ka nje pjese brenda vetes tende qe nuk do qe ta besh kete gje dhe qe ende shpreson se ka zgjidhje se si te ndihesh mire me veten tende.

  Na shkruaj dhe ne do te te gjendemi prane. Kontakto drejtperdrejte me ndonjerin prej psikologeve ne chatin e nukjevet.net apo nukjevetem.al dhe dikush do te te gjendet prane.

  Degjo ate pjese te vetes qe ende beson, qe e di se thika nuk eshte as problemi dhe as zgjidhja e problemit.

  Te mirepres
  Enkeli

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: