vetevrasja

vetevrasja

tani u ndajta prej t dashurit kam pi 22 kokrra po du me myt veten 🙁

         

4 komente pĂ«r “vetevrasja”

 1. admin says:

  E dashur Jona,
  Te flaenderojmqe na ke shkruar se si ndihesh dhe sa e merzitur je per ndrajne me te dashurin. Te lutem na shkruaj nese je mire. Duam te te themi qe askush asnje person ne kete bote nuk ja vlen qe te mendojme ti japim jetes, por e kuptojme trishtimin qe ke ndjere ne ate moment. Nuk je vetem ne keto momente te veshtira qe je duke kaluar. Jemi ketu per ty, per te te ndihmuar te kalosh kete situate te shimbshme.
  Presim te na shkruash sa me pare.
  Stafi Nukjevet

  1. jona says:

   me shendet jom mire po me shpirt e zemer jo

   1. admin says:

    E dashur Jona,
    Na shkuraj cka te rendon shpirtin dhe zemren. Cfare probleme ke, qe te bejne te ndihesh keq. Presim te na shkruash me shume per situaten ne te clien ndodhesh dhe se bashku do gjejme nje zgjidhje.
    Stafi Nukjevet

 2. jona says:

  Merzia qe e kam per te me memungon shume kam 1 vjet e gjyse qe isha me te dhe tani qe e kam ditlindjen ndihem edhe me keq se sherri tij kam humb edhe shoqerin tani se kam askend

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: