veshtiresi ne frymarrje

veshtiresi ne frymarrje

kam veshtiresi ne frymarrje qe sdisa kohe(3vjet pothuajse)kam lodhje te tepert me mpihen duart shum ndihem e lodhur pa fuqi,mezi rri ne kembe,me dhemb lukthi dhe ndonjehere me ther gjyksi,dhem kam rrahje te medha dhe shpejta te zemres ndonjehere.

         

Një koment për “veshtiresi ne frymarrje”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar!
    Ankthi shoqërohet me këto simptoma që po përshkruani dhe me shumë të tjera Megjithatë, ju sugjerojme të bëni një vizitë në një mjek për të përjashtuar ndonjë shkak tjetër qe lidhet me shendetin. Gjithashtu te ftojme te na shkruash pak me teper se cilat jane mendimet qe ti ke para se keto shqetesime te aktivizohen. Ka patur ndonje ngjarje para tre viteve qe ka bere qe ti te ndihesh ne kete menyre? Te presim te na shkruash pak me teper qe te kuptojme se me cfare mund te lidhen keto perjetime tuat ose mund te futesh ne chatin e Nuk je vetem dhe te bisedosh drejtperdrejt me nje nga Ekspertet e faqes.
    Gjithë të mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: