Veshteri ne frymarje

Veshteri ne frymarje

Pershendetje , desha dhe un si te tjeret te pyes pothuajse 3 muaj te plot un jam ne ket gjendje, Veshtersi ne frymarrje kur te mar frym me kersasin vesht hun te bllokuar ket problem e kam vetem diten naten joo. i kam ber te gjitha analizat Per Hun,fyt dhe vesh, ekg zemres ndegjim te mushkrive kontrollim gjaku te gjitha jan mir por un tash 3 muj te mira kam ket problem thjesht jam lodhur . Ju lutem nje pergjigje prej juve .

         

2 komente pĂ«r “Veshteri ne frymarje”

 1. Dardan Kocinaj says:

  Pershendetje Medina,

  Ne kete kohe Pandemie eshte mire qe te sqarohet ceshtja e sistemit respirator. Ju lutem qe te lajmeroheni te Mjeku Familjar i cili ne baze te te dhenave tuaja, ekzaminimit kerkon ekzaminime shtese dhe konsulte te specialistet perkates.
  Gjithe te mirat,
  Dr.Dardani

  1. medina says:

   Prsh un jetoj nGjermani edhe mi kan ba krejt Gjaku mka dal mir mushknit mir 100% kamm frymarje ekg krejt mir vesht mir mkan dal test alergjis kom ba mka dal mir krejtt zdi se kuptoj mjekt mkan than me shku Piskolog se mthojn ki panik shumm se gjitha mir i kii nukk e kuptoj as un vet Testin e Pandemis e kom ba Negativ gjithcka mir sdii a mundet mu kan e gkith kjo per shkakk portezave te dhambve qe i kom vnut gati 3 vitr edhe tash jan tum dal dhambt e fundit … 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: