Vergjeriaa

Vergjeriaa

Mfalnni un ju kam shkruar edhe nje her po si duket nuk ju paska arrit pyetja ime..Sidoqofte desha tju pyes per vergjerin jam 19 vjeqare edhe un nuk kam ditur se egzistojn ndaras vrima e urines edhe ajo e vergjerise? prandaj gjate pastrimit tim e kuptova kete dhe u qudita shum.un futa gjysmen e gishtit tregues a do te thote qe me nuk jam e virgjer ?? ju lutem pergjegjunii sakte gjysma e gishtit a prish vergjerine nuk kam ndjer as dhembje as asgje..jamm shum e merakosur

         

2 komente për “Vergjeriaa”

  1. Anonymous says:

    Futja e gishtit dhe gjatesia e futjes eshte relative ne shpjegim ,prandaj nuk mundem tju ndihmoj asgje pos tju sygjeroj nje egzaminim tek Gjinekologu.Dr Premtimi

  2. emocioni says:

    pershendetje, doja t’iu pyesja se shpesh une mastrubohem me peshqir dhe ndiej kenaqesi eshte e demshme kjo dhe mund te cvirgjeroje?flm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: