Vaksina anti covid

Vaksina anti covid

Përshendetje stafi juaj
Jam 36 vjeqare dhe punoj mirepo pronaret na kane obliguar qe te vaksinohemi
Une tani vetem kam per te filluar ne proceduren e Ivf me donacion te vezeve te dikujt tjeter sepse kam nevoje te lind nje femije ,por deshta te ju pyes se a ndikon vaksina negativisht ne kete proces per shtatzani. Faleminderit shumë

         

2 komente për “Vaksina anti covid”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Nuk ka ende njohuri a ka ndonjë ndikim vaksina ne trajtim te infertilitetit , por me sa e di unë, ne qendren e vaksinimit nuk e aplikojnë vaksinen pacientët ne procedure,shtatëzanat dhe ato në gjidhënje(deri ne informata tjera)

    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

  2. Anonymous says:

    Faleminderit shumë !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: