Vaginismus

Vaginismus

Pershendetje. Jam nje djal 27 vjecar, jam me gruan time qe 9 vite, fillimisht kemi qen bashk per shum gjat dhe vitin e kaluar u martum. Jemi shum te lidhur flasim per gjithqka por qysh prej fillimit ajo ka pas frike nga seksi vaginat e krejt te tjerat i kemi provu pa problem, e kemi shiju jeten seksuale shum mir por saher kemi provu vaginal esht stresu e friksu shume, me lubrifikant paraloje edhe disa gota vere te gjitha. Kurr si kam be presion, tash po kemi deshir me pas nje femij. Asnje gjinekolog spo e merr seriozisht kete pune, na kemi 9 vite bashk e spo dim ku me shku per ket problem. Spo du mi be presion grus ama edhe ajo po merzitet po e vrej

         

2 komente për “Vaginismus”

  1. Lolita says:

    Pershendetje deshta me be nje pytje per kete Vaginismus,a keni be ndonje zgjidhje te ketij problemi ose si e keni zgjidh sepse te njejtin problem e kame dhe une dhe spo di se si te veproj.

    1. Anonymous says:

      Jo, na skemi bo zgjidhje po presim per ndonje keshille

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: