Urolog

Urolog

Pershendetje,kam skuqje rreth majes se penisit (pjesa e urethres),gjate ereksionit verehen si puqrra.
Kam provu travazol krem po pa efekt. A mund te jete balantis?
A ka ndonje krem tjeter per kete?

         

Një koment për “Urolog”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Konsultohu me mjekun tend. Duhet bere analiza e urines e urinokultura. Nese eshte infekcion i jashtem atehere duhet ndonje strisho e pjeses se jashtme te uretres dhe preputium dhe pastaj caktohet terapia. Nese ke perdore antimikotik, kjo dmth qe nuk eshte infekcioni i tille, por mund te jete bakterial. Per cdo rast perdor yndyre Chloramphenicol 5% lokalisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: