urina

urina

Prsh
Jam nje djal 24 vjec , problemi im eshte se me vjen urina me shum her se normajla diku te 5-6 her ne dit ,ky problem ka disa muaj q ka filluar

         

Një koment për “urina”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar ketu!
    Te rekomandojme te besh nje analize te Urines dhe nje vizite te mjeku Urolog per te kuptuar natyren e problemit dhe nese ka nevoje per trajtim apo jo.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: