Urgjent

Urgjent

Persheendetje me heret jupata pytur rreth virgjeris ju kam tregu problemin E kam desht me dit a mka hup virgjeria mkeni tregu sipas fjalve tmia kam demtu himenin por duhet me vizitu gjinekologun nrast dileme isha aty me kontolli gjinekologi. Me tha qe e ke humbur virgjerin po deshta me ju pyt edhe iher a mundet me ken kaq me leht me humb wiq maja penisit mka hy edhe skam pas as dhimt as kurgjo. Wiq pak gjak mka dal shum shpesh mika shti gishtat po asniher gjak e amundet me qen. Apo qka me sygjeroni te shkoj ndonje gjinekolog tjter

         

Një koment për “Urgjent”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Juve ju ka vizituar Gjinekologu dhe duhet respektuar mendimi i expertit. Dr Premtimi

Leave a Reply to Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: