Urgjent

Urgjent

Pershendetje grupi nuk je vet , jam e shqetsuar per motren time shume , eshte 17 vjeq dhe ka pire tableta “Remirta 30mg” dhe “Zalasta 10mg” , qfar simptoma apo efekte mund te ken nese i ka pire pa nevoj , vlen te theksohet qe ka ndodh vetem nje her !

         

Një koment për “Urgjent”

  1. Anonymous says:

    nese ka ndodh vetm ni her ska gje per tu frigu ktu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: