Une jam vetem 13 vjec

Une jam vetem 13 vjec

Pershendetje te gjitheve! Kam nje problem dhe doja ta ndaja kete me te gjithe ju! Ka disa dite qe une nuk po ndihem me vetvetja se di dicka me pengon nuk ndihem mire dhe me duket sikur jame bere me fiksime. Une jam vetem 13 vjec dhe kjo qe po kaloj une eshte shume e veshtire me duket sikur nuk jam une vetem mendoj si jam,si esht truri im ndoshta e kam nga mosha? Te lutem mund te me sugjeroni ndonje gje qe mund te ndaloje kete gje?! Afersisht sa mund te zgjasi? Jam e frikesuar nuk e di se cfare te bej. Kerkoj te pakten nje ndihme te vogel nga ju. Faleminderit!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: